Česko Slovensko má talent předvede neokoukané soutěžící!

Čeká vás další díl Česko Slovensko má talent, kde budete moci sledovat rozmanité talenty. Do show přijdou tanečníci, ale i šikovný pejsek s kouzelnou choreografií. Kdo však porotu okouzlí nejvíce?

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY TADY

Česko Slovensko má talent přinese další dávku zajímavých talentů, výběr toho nejlepšího má na svědomí čtyřčlenná porota Jaro Slávik, Lucie Bílá, Diana Mórová a Jakub Prachař. Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč.  

Tanečníci a pes

Mladých tanečních skupin, které se chodí předvést do Česko Slovensko má talent, je mnoho. A část z nich vždycky koketuje s lehce sexuálními tanečními pohyby, takže se to porotě příliš nezdá. To však není případ čtvrtečního večera, kdy se objeví mladé teenagerky a předvedou bravurní show.

Večer se však můžeme těšit i na další neokoukaný talent – fakíra. Ten sice nepochází z Česka ani Slovenska, ale vyřídilku má takovou, že se porotkyni Lucii Bílé bude dělat mdlo při sledování jednoho z jeho mnoha triků.

Česko Slovensko má talent 2016 - porota je unešena Foto: Česko Slovensko má talent 2016 - porota je unešenaFoto: All

Při televizní show se můžete těšit i na slečny, které publikum a porotu okouzlí vystoupením s kruhy. Na co dalšího se můžete těšit? Rozhodně uvidíte mladou lásku, která se objeví na pódiu, nebo šikovného psa, jenž dokáže neuvěřitelné věci!

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit