Kdo z poroty Talentu bude letos pokusným králíkem soutěžících?

Porota soudí, kdo půjde do dalšího kola Foto: Porota soudí, kdo půjde do dalšího kolaFoto: archiv

Nejúspěšnější talentovou show Česko Slovensko můžete vidět už ve čtvrtek 19. ledna ve 20.15 na Primě. Kdo vás provede Talentem? A kdo rozhodne o tom, zda má soutěžící talent? I tento rok vás čeká stejně povedená čtveřice porotců!

Šestá řada Česko Slovensko má talent se začíná vysílat 19. ledna ve 20.15 na Primě.

Už ke konci ledna vás čeká nová nálož soutěžících a talentovaných lidí, jejichž talent ještě nebyl objeven. A spolu s vámi bude zcela upřímně takové talenty objevovat i porota a moderátorská dvojice.

Ani letos se porota Talentu nezměnila, do poroty zasedne drsný Jaro Slávik, který rozhodně nedává své "ano" zadarmo. Jako světoobčana ho dokáže máloco překvapit a nadchnout, a proto je také tím nejpřísnějším porotcem.

ČSMT 2016 - Porota Foto: ČSMT 2016 - PorotaFoto: All

Zatímco zpěvačka Lucie Bílá čeká na nové hudební talenty, herec Jakub Prachař bude figurovat nejen jako vážený porotce, ale často jako pokusný králík soutěžících. Slovenská herečka Diana Mórová a nejnovější tvář Talentu se v tomto pořadu objevila už minulý rok, ve své roli bude pokračovat.

ČSMT 2016 - Moderátoři Foto: ČSMT 2016 - ModerátořiFoto: All

Šestnácti díly talentové soutěže vás provede moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. ČSMT se natáčí pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka.

Sledujte první díl už ve čtvrtek 19. ledna ve 20.15 na Primě!