Kolik lidí pracovalo na novém Talentu? Aneb čísla z natáčení

Uvidíte i spoustu odvahy Foto: Uvidíte i spoustu odvahyFoto: archiv Prima

Televizní show Česko Slovensko má talent se začíná vysílat ve čtvrtek 19. ledna. Celý štáb pracoval více než dvanáct hodin denně, aby vám mohl přinést nejúspěšnější talentovou soutěž. Více zajímavých čísel najdete v článku!

Šestá řada Česko Slovensko má talent se začíná vysílat 19. ledna ve 20.15 na Primě. A ani letos se porota Talentu nezměnila, do poroty zasedne drsný Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová.

Šestnácti díly talentové soutěže vás provede moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. ČSMT se natáčí pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka.

ČSMT 2016 - Porota Foto: ČSMT 2016 - PorotaFoto: All

1) Castingy šestého ročníku ČSMT probíhaly v roce 2016 ve slovenských i českých městech. Do divadla postoupilo okolo 200 soutěžících.

2) Natáčení trvalo 7 dní 12 hodin denně a každý den se vystřídalo okolo 30 účinkujících.

3) Na průběhu natáčení se podílelo více než 200 členů štábu.

4) Pro tuto sérii byla vytvořena ojedinělá scéna. Studio se stavělo 6 dní a jeho realizace se účastnilo na 53 lidí. 

Impozantní show Foto: Impozantní showFoto: archiv Prima

5) Poprvé byla postavena scéna v největším slovenském filmovém ateliéru na Kolibě. Celá scéna je zabalená do černých videoled animovaných opon s rozlohou 824 m².

6) Na scénu bylo použito 475 m traverzových konstrukcí, 95 závěsných bodů, 219 kusů světel a 220 modrých neonových trubic. Pódium má rozlohu 210 m² a tribuna je s kapacitou 350 míst.

Na co se můžete těšit v Česko Slovensko má talent letos?

Kromě dobrých zpěváků a zajímavých životních příběhů, se samozřejmě můžete těšit na různé druhy tance a na netradiční talenty – adrenalinovou jízdu na trojkole, skákání přes švihadlo, basketbalové kreace, vrhání nožů, mentalistu, tanec na vozíčkách, malování světlem, loutkové divadlo nohama, skvělý stand-up a další.

Nejvíce přišlo tradičně zpěváků a nejčastěji zpívanou písní se stalo Hello od Adele. Přihlásili se opět také soutěžící ze zahraničí – kromě Čechů a Slováků přivítáme Maďary, Poláky, Ukrajince, Němce, Američany, Francouze, ale i účastníky z Asie.

A my pro vás máme důležitou otázku: Objeví se zase Pátrovič?

Sledujte první díl už ve čtvrtek 19. ledna ve 20.15 na Primě!