Slávik z Talentu dostal padáka? Místo něj porotcuje bizár Talentu!

Co uvidíte ve čtvrtek večer ve 20.15 na Primě? Čeká vás další díl Česko Slovensko má talent, kde budete moci sledovat rozmanité talenty. To však není všechno. Jedno porotcovské křeslo opustí věhlasný porotce a nahradí ho...

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY TADY

Ještě se nestalo, aby za porotcovský stůl úspěšné televizní show  Česko Slovensko má Talent usedl člověk z lidu. Tento čtvrtek ve 20.15 uvidíte, že improvizaci se meze rozhodně nekladou. Místo tvrdého porotce Jaro Slávika uvidíte totiž největší bizár a zároveň jasný fenomén československé verze talentové soutěže.

Rozhodovat o tom, kdo vypadne a postoupí, bude společně s Lucií Bílou, Jakubem Prachařem a Dianou Mórovou Jozef Pátrovič. Ten se před lety proslavil tím, že nikdy není spokojený s prostředím, kde by měl zazpívat před porotou Talentu. Na soutěž chodí každý rok a je rozhodnutý konečně prolomit svoji smůlu, která mu nedovoluje zpívat tak, jak je zvyklý. Roztoči ve vzduchu, nesnesitelné horko a celé okolí se každý rok v létě spiknou a přeruší pěvěcké vystoupení Josefa Pátroviče.

ČSMT III - Jozef Pátrovič - Obrázek 6 Foto: ČSMT III - Jozef Pátrovič - Obrázek 6Foto: www.iprima.cz

Tentokrát se nejnesnesitelnější soutěžící československého Talentu bude muset vyjádřit přesně a předvést nějaký výkon!

Česko Slovensko má talent přinese další dávku zajímavých talentů. Výběr toho nejlepšího z nich má na svědomí čtyřčlenná porota Jaro Slávik, Lucie Bílá, Diana Mórová a Jakub Prachař. Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč.  

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit