Dolanský se chystá pokořit Prachaře! Poprvé jako kapitán v Máme rádi Česko

Zábavný pořad Máme rádi Česko má nového kapitána týmu Bílých a také nového vyzyvatele vůdce Červených Jakuba Prachaře. Je jím herec a jeho dlouholetý kolega z Ohnivýho kuřete Jan Dolanský. Pusťte si na videu v úvodu, jak moc bojovně je Jan naladěn! Připomeňme, že Jakub byl dosud neporazitelný.

Jako Mike a Burák v Ohnivým kuřeti jsou hodní kluci, které nadevše spojuje láska ke gastronomii. (Podívat se na ně v oblíbeném seriálu Ohnivý kuře můžete TADY). Jak blízko k sobě herci Jan s Jakubem ale budou mít teď v show Máme rádi Česko?

Jan byl na začátku natáčení zábavného vědomostního pořadu v lehkých rozpacích. Nepokrytě uznává, že konkurence v soutěží ostříleném soupeři Jakubovi je opravdu velká. Zároveň slibuje, že se bude ze všech sil snažit o jeho porážku!

Otázkou je, zdali lze vůbec Jakuba Prachaře dohnat třeba v rychlosti na soutěžním tlačítku? "Musíme být horlivější než on," hlásí rozhodně kapitán Dolanský.

Premiérový díl V. řady show Máme rádi Česko uvidíte už v sobotu 22. dubna ve 20.15 na Primě.

Oblíbenou show, která už tuto sobotu prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti českých celebrit, vás opět provede Libor Bouček. 

Bílí proti Červeným – vedeni kapitány Janem Dolanským a Jakubem Prachařem. Podívejte se v galerii na první fotky nového kapitána. 

 

Článek

Máme rádi Česko Foto:

Fenomenální konstelace na place! Libor Bouček představuje premiérovou řadu show Máme rádi Česko

Sobotní večery na Primě patří zábavě! Už tuto se těšte na premiérový díl V. řady oblíbené show Máme rádi Česko. Tohle o ní a také o novém kapitánovi týmu Bílých řekl...