Ve Vinařích se rýsují nové páry. Dívejte se na tu romantiku ve středu!

Témata: seriál, Vinaři

Buddy a Julie, ti byli jasní skoro od začátku. Teď se ale začíná schylovat k dalším, mnohem nečekanějším spojením. To vše na pozadí tradiční křetického závodu Tour de Burčák. Dívejte se ve středu ve 20.45 na Primě na další epizodu Vinařů.

Už je to nějaký ten pátek, co se v Křeticích ztratil cimbál, pamatujete? Ve stejné epizodě se z Jiřiny Strakové stala nebožka. A jelikož je Jiřina pořád „pěkná baba“, rozhodla se se svým osudem vdovy zatočit a porozhlíží se v Křeticích po vhodném nápadníkovi. Jenže přiznejme si, není moc z čeho vybírat. Sám nebožtík Straka nakonec Jiřině doporučí Honzu Fuksu. Ale bude o ní on vůbec mít zájem?

Jízda na tandemu bude každopádně ideální příležitostí, jak potenciál vztahu vyzkoušet. To samé si řekli Michal a Petra, kteří tvoří další soutěžní tým. Co se sportu týče, problém by nebyl, ale Petra není zrovna dvakrát zběhlá v konzumaci. Nebude jí pak množství vypitého burčáku činit obtíže?

Kdo nakonec dojede první a kdo bude mít sakra problém dorazit „vcelku“? Dívejte se ve středu ve 20.45 na Primě na třináctou epizodu seriálu Vinaři s názvem Tour de Burčák.

Témata: seriál, Vinaři